696 371 193
fb twitter

Pomogli nam...
Możemy się odwdzięczyć

Wracamy do remontów!

Witajcie!
Miło nam poinformować, że wznawiamy naszą działalność w zakresie remontów u potrzebujących bohaterów.
Wracamy do państwa Płonków, u których wykonamy drugą część remontu. Ruszamy w sobotę 21 marca.
Pani Małgorzata opiekuje się chorującym na stwardnienie rozsiane mężem Piotrem i cierpiącym z powodu mózgowego porażenia dziecięcego, 35 – letnim synem Bartłomiejem.

Tak jak w przypadku poprzednich remontów wolontaryjnie odnawiamy mieszkanie naszych bohaterów. Liczymy na waszą pomoc! Przyda się każda para rąk do pracy i każda godzina poświęcona na pomoc Pani Małgorzacie i jej rodzinie.

Jak możesz nam pomóc?

????Jako wolontariusz przy remoncie. Nie przejmuj się, że nie masz doświadczenia przy remontach. My też tak zaczynaliśmy. Liczy się każda para rąk i każda godzina pomocy!

????Jeśli jesteś fachowcem i chcesz nam pomóc, będzie to bardzo cenne. Potrzebujemy osób, które pokierują pracami wolontariuszy oraz wykonają nieco trudniejsze prace.

????Jeśli nie możesz nam pomóc fizycznie, ale możesz finansowo – prosimy o wpłaty darowizn na nasze konto (90 1160 2202 0000 0003 0843 5613) pod tytułem „na cele statutowe”.

????Jeśli jesteś przedsiębiorcą z branży remontowo-budowlanej możesz podarować nam potrzebne narzędzia i materiały albo obniżyć ich ceny.

????Jeśli jesteś przedstawicielem jakiejś firmy, organizacji i chcesz w jeden z opisanych powyżej sposób zaangażować się w naszą akcję, Twoja firma/organizacja może zostać oficjalnym partnerem remontu. Są już z nami: Firma Millenium Studio, Fundacja Great and Beautiful Poland, Stowarzyszenie Młoda Endecja Małopolska.

????Możesz rozpropagować naszą akcję poprzez poinformowanie znajomych, udostępnienie tego posta na własnym profilu lub w różnych grupach.

????Masz inny pomysł, żeby nam pomóc – daj znać!

W razie chęci zgłoszenia pomocy oraz pytań prosimy o kontakt w wiadomości prywatnej, pod numerami telefonów: 782 053 567, 603 123 776 oraz pod adresem mailowym: odmalujmypolske@gmail.com